Цитат на писмо от Kamen TOMOV <[EMAIL PROTECTED]>:
> On Mon, Nov 17, 2003 at 10:27:11PM +0200, [EMAIL PROTECTED] wrote: > > > > > > Ами със enable-delay-pools едва ли ще успееш да ограничиш трафик. трябва ти > CBQ > > ili HTB повече информация за това можеш да намериш на docum.org. Не е лесно > да > > се ограничава трафик (със точност) CBQ или HTB ще ти свършат работа, и то > не по > > разширения, а по портове. За сега не знам да има ограничение на трафик по > > разширения, просто защото TCP/IP пакетите минават през портове, и машините > не > > ги интересува (при трансфер) какво е разширението на евентуалния фаил които > > после ще се сглоби от получаващата машина. Но можеш да почетеш по въпроса > ... > > > > Чао > > terahz: естествено, че може да се ограничава трафика чрез Squid. Тва е > контрол на ниво приложение. > > Справка - Delay Pools в документацията на Squid. > > Kamen Правилно. Току що прочетох за това и ми се вижда доста добре, с един недостатък, че потребителя трябва да настройва прокси на всички програми които ползва за връзка с Интернет. Жоро Семестър по сексознание за напреднали! Спечели 3000 лева в новия конкурс на http://www.femalelife.bg ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
