Цитат на писмо от Kamen TOMOV <[EMAIL PROTECTED]>:

> On Mon, Nov 17, 2003 at 10:27:11PM +0200, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> >
> >
> > Ами със enable-delay-pools едва ли ще успееш да ограничиш трафик. трябва ти
> CBQ
> > ili HTB повече информация за това можеш да намериш на docum.org. Не е лесно
> да
> > се ограничава трафик (със точност) CBQ или HTB ще ти свършат работа, и то
> не по
> > разширения, а по портове. За сега не знам да има ограничение на трафик по
> > разширения, просто защото TCP/IP пакетите минават през портове, и машините
> не
> > ги интересува (при трансфер) какво е разширението на евентуалния фаил които
> > после ще се сглоби от получаващата машина. Но можеш да почетеш по въпроса
> ...
> >
> > Чао
>
> terahz: естествено, че може да се ограничава трафика чрез Squid. Тва е
> контрол на ниво приложение.
>
> Справка - Delay Pools в документацията на Squid.
>
> Kamen

 Правилно. Току що прочетох за това и ми се вижда доста добре, с един
недостатък, че потребителя трябва да настройва прокси на всички програми които
ползва за връзка с Интернет.

Жоро



Семестър по сексознание за напреднали!
Спечели 3000 лева в новия конкурс на
http://www.femalelife.bg

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to