Ilia Lindov wrote:
Аз предлагам да се опитаме да изобретим .NET Framework за Linux :) мисля че ще е доста полезно ;)
и да открием топлата вода за пореден път :))
The Mono project is an open source effort sponsored by Novell to create a free implementation of the .NET Development Framework.
(http://www.go-mono.com)
Ех, късно е вече :(, жалко...
:) ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
