здрасти с IBM машина съм имал същия проблем (машината изчезва от мрежата ... и след като и натисна клавиш или нещо подобно и се оправяше)... и беще точно опция в биоса за намаляване на консумацията ....
огледаи по внимателно биоса ... ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
