Oppa reshih si problema no sega imam drug. Znachi s DefaultRoot ~ se reshi problema , no kogato sym napravil symlink koqto e sochi nqkyde izvyn ~ na usera ne moje da q dostigne. Nqkakvo reshenie ima li za tova ?
Преди време бях написал една статия по темата:
http://www.linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl?page=article&id=advices&key=357656050
и в нея е обяснено как се прави следване на линкове извън "затвора".
Поздрави
Весо============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
