> Poiavi mi se slednia problem - Instalirah Slack 9.1 na > edna ot mashinite na koiato imam Xeon na 2,8 2Gb RAM , > Bez High memory support raboti mnogo dobre makar i > samo s 1Gb , obache v momenta v koito vkliucha > poddragkata v na high mem v kernela - vsichko zapochva > da raboti izkliuchitelno zle makar i sas 2GB
Тази статия може да ти бъде полезна http://kerneltrap.org/node/view/2450 Защо не опиташ с някое -mm ядро ? Например това: 2.6.5-rc3-mm1 ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
