На Tue, 6 Apr 2004 11:03:17 +0100 Vasko Tomanov написа:

>dobre de w takav slutshj koi shte mine izobshto kam Fedora ne razbiram
>? sled kato taka me precakvat vednaj ? osven da minavam na neshto
>normalno kato DEbian ili SuSE i tva  e

 Аз мам един РедХат, който за проба го мигрирах към Федора и сега го
обновявам (без преинтсалиране, сигурно е дебиански комплекс;)))
 Просто имаш Федора, не РедХат... Видимите промени са малко, освен
начина на разработка, разбира се... Не виждам какво ще ти пречи, че не
се казва "РедХат" ;)

 Иначе, за минаването, прав си - Дебиан е правата вяра ;)) Виж, Сусе не
е и в сектите даже ;РР

-- 
| Iassen Pramatarov  | Free Software Asociation - Bulgaria
| aka Turin Turambar | http://fsa-bg.org
\--------------------/
Party, n.: A gathering where you meet people who drink so much you can't
even remember their names. 
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================
  • ... Vasko Tomanov
    • ... Христофор Памятних
      • ... Vasko Tomanov
        • ... Iassen Pramatarov
        • ... Vesselin Kolev
        • ... Alexander Popov
          • ... Борис Йорданов
    • ... Ivaylo Toshev
      • ... Vasko Tomanov
        • ... Ivaylo Toshev
          • ... rninov
            • ... George Danchev
            • ... Mircho Mirchev
            • ... Doncho N. Gunchev

Reply via email to