На Tue, 6 Apr 2004 11:03:17 +0100 Vasko Tomanov написа:
>dobre de w takav slutshj koi shte mine izobshto kam Fedora ne razbiram >? sled kato taka me precakvat vednaj ? osven da minavam na neshto >normalno kato DEbian ili SuSE i tva e Аз мам един РедХат, който за проба го мигрирах към Федора и сега го обновявам (без преинтсалиране, сигурно е дебиански комплекс;))) Просто имаш Федора, не РедХат... Видимите промени са малко, освен начина на разработка, разбира се... Не виждам какво ще ти пречи, че не се казва "РедХат" ;) Иначе, за минаването, прав си - Дебиан е правата вяра ;)) Виж, Сусе не е и в сектите даже ;РР -- | Iassen Pramatarov | Free Software Asociation - Bulgaria | aka Turin Turambar | http://fsa-bg.org \--------------------/ Party, n.: A gathering where you meet people who drink so much you can't even remember their names. ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
