Благодаря, 
за изчерпателният отговор!
Причината не е в "Пощенският клиент", причината 
е в мене имам малка
пишка и съм Тъп. До сега не съм си настройвал 
пощенският клиент да
поставя правлиният енкодинг в хедъра на всяко 
писмо след като пиша на
кирлица. Смятам, че достатъчно толерантно се 
извиних на всички, които са
били ощетени от неправилно написаното писмо. 
Ама явно още 2 санта не ти
достигат до 20 нали,та сега ги навакса и си много 
доволен. 
On чт, 2004-04-15 at 13:27, Alexander Shopov wrote:
> Denislav Ganchev wrote:
> > Здравейте,
> > така като се заговорихме за карти и TV out, та и 
> > аз реших да попитам.
> > Дали е възможно да си пусна TV out-а на лаптопа, 
> > под Линукс естествено.
> > Значи картата е следната:
> > ATI  (64M Ram Shared)
> 
> Значи пък и ако кажеш кои драйвери точно 
> ползваш...
> 
> Значи, ако ползваш драйверите на XFree86 и 
> напишеш man radeon може и да 
> се появи нещо.
>       ако пък не ти е инсталирана документацията 
> да провериш тук:
>       http://xfree86.org/current/radeon.4.html
>       Търсиш низа >Option "MonitorLayout"< (без знаците за 
> по-голямо
>       ">" и по-малко "<")
>       Търсенето в браузър става обикновено като 
> натиснеш едновремено
>       бутоните Контрол и "F".
>       *СПЕЦИАЛНО ЗА СИСТЕМНИ ИНТЕГРАТОРИ* 
> Бутонът Контрол се намира
>       долу вляво на клавиатурата и на него пише 
> "Ctrl" в повечето
>       случаи.
>       Като додрапаш в йерархията до *ГЛАВЕН* 
> системен интегратор ще ти
>       издам тайната, че на повечето клавиатури 
> има по два бутона
>       "контрол".
> 
> 
> Значи, ако пък си с драйверите на ATI, дал' да не 
> пробваш да провериш 
> случайно не идва ли с тях мъничко 
> документация? Ако не знаеш къде ли 
> може да се е инсталирала пустата 
> документация, дето никой не я чете, 
> особено системните интегратори, че току виж 
> взела, че се диференцирала:
>       http://www2.ati.com/drivers/linux/Linux_376_Release_Notes.html
>       Погледни първия абзац след съдържанието, 
> което е в началото.
>       *СПЕЦИАЛНО ЗА СИСТЕМНИ ИНТЕГРАТОРИ* - на 
> абзаците, някои хора
>       им викат "параграфи".
>       
>       
> Ако считаш, че писмото ми е някакси 
> саркастично-подигравателно, може да 
> се пробваш да ме мотивираш да отговарям 
> по-приятно.
> 
> Например можеш:
> А) Да ми подариш машината с картата, за да мога 
> не само да те 
> посъветвам, ами и да ти напиша сам XF86Config файла.
> Б) Да си дадеш малко зор и да пращаш писма с 
> правилно кодиране. Номерът 
> "Пощенския ми клиент е виновен" няма да мине, 
> защото явно си с Еволюшън 
> 1.4.5, който се справя.
> 
> ал_шопов
> ============================================================================
> A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
> http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
> To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
> ============================================================================

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to