Nickola Kolev wrote:
Здрасти,On Mon, 20 Feb 2006 11:10:40 +0200 Qsin <[EMAIL PROTECTED]> wrote:Здравейте, имам една машина Celeron на 366 MHz със 192 MB RAM. Ще издържи ли ESFQ за около 30 компютъра?Да, ще издържи даже 50 пъти повече, в зависимост от броя пакети в секунда, от естеството и скоростта на трафика. Поздрави, Никола
Благодаря :) Елементарен рутер, ма има потребители, които понякога се самозабравят. Явор Атанасов
