On Thursday 08 March 2001 13:07, you wrote:

> Imam dva enaka PCja povezana direktno z UTP kablom
> brez vmesnega HUBa. Mrezni kartici sta 3com 905CTX,
                                         ^^^^^^^^^^^
> 10/100 MBit/s, dejanski prenosi pa so piskavih 640
> KB/s ali manj. Vcasih gre se z neta hitreje.

> Kje sem zastrikal?

Tam, pri ^.

lp,

-- 
Borut
[EMAIL PROTECTED]
-----------------
Stack Error: Lost on a cluttered desk...

Одговори путем е-поште