Iztok Umek wrote:
> 
> A ima kdo kaksne dobre/slabe izkusnje s kakim GPL help desk programom na Linuxu?
> 
request tracker, http://fsck.com/projects/rt/
izjemno uporabno.

-- 


Pegasus

Одговори путем е-поште