Zdravo! Imam problema sa povezivanjem na internet. Nakon spajanja, u logu dobivam sljedecu gresku: Timeout Sending LCP Requests ... Terminating Prije bih rijesio problem tako sto bi restartirao stroj (na kojem je Debian 2.2) i ugasio modem. Nakon toga bi se spojio bez problema. Otkad sam nabavio novi modem (USR Courier V.everything) ovakvo rjesenje vise ne radi. Help! Hvala na odgovorima! Damir
- Re: [ LUGOS ] PPP Problemi Damir Lampa
- Re: [ LUGOS ] PPP Problemi Primoz Hrvatin
