Hojla
na skupscini je bilo govora, da se da na Marandovo predstavitev
prijaviti tudi online.. mogoce kdo ve kje ? Ker na njihovi spletni
strani ni nobenega relevantnega linka..
GreetZ, Stojan
---------------
Dying is no excuse. Nixon in 96.
- Re: [LUGOS ] marand in Kylix Stojan Rancic
- Re: [LUGOS ] marand in Kylix Andraz Hvalica
