Haçlı soykırımının işbirlikçileri panikte

BTP Genel Başkan Yardımcısı Berk "ABD Irak'ta vahşetin dozunu artırdıkça, işgale taşeronluk ve suç ortaklığı yapan AKP iktidarı zor anlar yaşıyor" dedi

BTP Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Berk, ABD'nin Irak'ta gerçekleştirdiği Haçlı soykırımının AKP iktidarının millet ve Meclis iradesini çiğneyerek verdiği fiili ve moral desteği ile yürütüldüğünün Türk milleti tarafından bilindiğini söyledi.

ABD işgal askerlerini ve savaş uçaklarını havadan, silah yüklü Hamr ciplerini karadan yürüten, üs ve limanları alelade bir talimatname ile ABD uçaklarına açan iktidarın alnına haçlı vahşetinin suç ortaklığı lekesi yapışmıştır diyen BTP Genel Başkan Yardımcısı Berk, "AKP'nin hiç bir manevrası bu günahlarını ve ihanetlerini önleyemeyecektir" dedi.

Tarih boyunca Müslüman kardeşlerinin ve tüm mazlumların yanında yer alan, Haçlı kuşatmalarına set olan aziz Türk milletinin, Haçlı soykırımlarının suç ortağı olmuş Bizans'ın çocuklarını daha fazla sırtında taşıyamayacağını söyleyen BTP Genel Başkan Yardımcısı Berk, "dün 'minareler süngümüz, kubbeler miğferimiz, camiler kışlamız' diyerek milletimizi aldatıp iktidara gelen AKP'nin "Camileri haçlı ordularına kışla haline getiren ABD vahşeti ile aynı fotoğrafta yer almasının cezasının olmayacağını mı sanıyorlar" diye sordu.

BTP Genel Başkan Yardımcısı Berk, şunları söyledi: "Daha önceki iktidarların akıbetlerini ne kadar da çabuk unutuverdiler. Dışişleri Bakanı Gül, ABD'nin yaptıklarına soykırım demek abartılı olur diye buyuruyor.

Soykırım, bir halkı, bir etnik grubu, siyasi görüş, yaş, iş veya herhangi bir ayırım gözetmeden topluca ve bir daha soyunu sürdüremeyecek şekilde ortadan kaldırmak ise 100 bin Iraklı masumu yok eden, kıpırdayan her canlıya ateş emri veren, süngülerine haç işareti takıp sünni Müslümanları katleden ABD'ye daha ne demeli? Abdullah Gül, lütfedip bir isim koysun da onu kullansın milletimiz.

ABD'nin soykırımının Haçlı soykırımı olduğunu perdeleyen tek görüntü, AKP gibi İslamcı gözüküp Bizans'ın çocuğu olmayı içine sindiren iktidarların kamuflaj çırpınışlarıdır. Ama bu millet, bu ihaneti daha fazla hazmedemeyecektir.

AKP için korktuğu günler yakındır. AB rüzgarı ile seçimi öne alıp Başkanlık sistemine geçmeyi hayal eden AKP iktidarına müjdeyi verelim.

Evet seçim erken olacak ama siz istediğiniz için değil, milletimiz sizi sırtından atıp gerçekten kendisini, inancını, değerlerini, vatanını, milletini ve devletini koruyan Türk çocuklarını, Bağımsız Türkiye'yi iktidar etmek ve bu vahşete dur demek için."

27/11/2004
tarihli basın açıklaması--
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
GENEL MERKEZİ

www.btp.org.tr
[EMAIL PROTECTED]
--
*Bilgilerinizi güncellemek için Bu linke tıklayınız.
*Listeden ayrılmak için Bu linke tıklayınız.
*To unsubscribe please click here: Bu linke

Bağımsız Türkiye Partisi [Anasayfa]

<<attachment: iberk1.jpg>>

_______________________________________________
phpxmlrpc mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.usefulinc.com/cgi-bin/mailman/listinfo/phpxmlrpc

Reply via email to