Title: ממה אובמה מפחד? . . . - עתידנו

 אם אינך יכול לקרוא את המייל לחץ כאן

 
The great forest


ממה אובמה מפחד? . . .

 

מאת: רם דבש

 

נשיא ארה"ב ברק אובמה הודיע שהוא מפחד מהאינטרנט יותר מהגרעין האירני.

 

להסביר את דבריו, יש להתבונן בדברי כל המומחים שמצהירים שהאינטרנט מביא לכמעט כל סוגי הבעיות, צרות, ואסונות, וכפי שנפרט את קצה הקרחון:

 

א. התמכרות: גדולי הפסיכולוגים קבעו שהאינטרנט ממכר בצורה דרסטית, בדיוק כמו סמים, אלכוהול והימורים.

 

ב. רצח ופשע: באינטרנט מופיעים לא רק סרטי רצח ואלימות, אלא גם (!) שכנוע לפתור בעיות רבות ומגוונות ע"י רצח, הדרכה מעשית איך לבצע רצח בלי להיתפס, איך להתפטר מהגופה וכו'. כל הנ"ל גם לגבי שימוש בסמים, כולל הדרכה איך מכינים סמים קשים. קיימים אתרים להצדיק "מוסרית" ביצוע פיגועים והדרכה מעשית בנידון, כולל גם רצח המוני כדוגמת מגדל התאומים.

 

ג. גירושין ופירוק הבית: כל אדם צעיר מצפה לחיי משפחה תקינים, בית חם ומלוכד, ולגדל ילדים - פרחים באווירה רגועה ונעימה. והנה באה המפלצת ששמה אינטרנט, והורסת בתים עד היסוד. פשוט, או האבא או האמא או שניהם עוזבים את הבית ואת הילדים, וגם הורסים את עצמם.

 

ד. מחלות נפשיות: כמעט כל אחד מכיר מי שהוזקק לטיפול נפשי או אשפוז בבית חולים פסיכיאטרי עקב השימוש באינטרנט, כולל התאבדות של בני נוער ומבוגרים. לאחרונה בצפון הארץ התאבד צעיר בן 15 אחרי שביישו אותו חבריו בפייסבוק על כך שהוא נמוך מאוד.

 

 

שאלה: למה לא מוציאים מן החוק אינטרנט פרוץ לא מסונן?

 

תשובה: כיון ששופטי עליון, ראשי ממשלה, רופאים ופסיכולוגים וכל המי ומי מחזיקים אייפונים וכל הטכנולוגיה ההרסנית, ונוח להם כך, לכן לא יגבילו ולא יסננו, ואפילו לא יחייבו להצמיד אזהרת סכנה (כמו בסיגריות) נגד ההרס העצום שעושה האינטרנט...

 

וכן גם הסגל הבכיר באוניברסיטאות, כולל פרופסורים ודוקטורים לחינוך מחזיקים את "מכשירי ההתמכרות". וכן גם העיתונאים והעורכים של כלי התקשורת יזכירו את התוצאות הטרגיות של האינטרנט בקושי 'פעם ביובל', עקב האינטרסים הפסולים שלהם.

 

במצב הקטסטרופי שנוצר, לא  פלא שנשיא ארה"ב הצהיר את הצהרתו הנ"ל, שהרי זהו הכאב הנורא של רוב האזרחים בארה"ב (וגם בישראל), ומצד שני לא הוא ולא ממשלת ישראל נקט שום צעד של ממש להציל את מה שעדיין ניתן להציל.

 

פתרון לבעיה: לגבי הציבור הכללי, יש להתקין סינון באינטרנט הן במחשב והן בסלולרי שמסלק כל חומר הרסני, לנתק את הפייסבוק, ולהוציא מן הבית ומסביבת העבודה כל דיסק מסוג הנ"ל. כמו כן לבטל את הכבלים בטלביזיה, כיוון שיש כאן כח הרס דומה לזה של האינטרנט.

 

לגבי משפחה חרדית, יש לדאוג לנקות את הבית מכל מכשיר שקולט אינטרנט או סרטים, להשתמש רק בסלולרי כשר, וכן להקפיד על סביבת עבודה ללא אינטרנט או סרטים - כי סרטים כשרים או מצונזרים גוררים צפייה בסרטים ארסיים.

 

הרי זה שווה יותר ממליון דולר להציל את עצמו ואת משפחתו מכל האסונות והצרות, ולהפוך את כל זה לישועות, לחיים של סיפוק וגבורה - שהרי הגבור הוא זה ש'כובש את יצרו'.

 


The great forest

לתוכנית המרהיבה 'חזיון יהודי', בענייני הזמן, בהנחיית הרב מנחם שטיין, לחץ כאן!

Click here to viewThe great forest


לתגובות: antinet...@gmail.com


 

נא העבר מייל זה לכל ידידך

אם ברצונך לבטל את המנוי לרשימת התפוצה שלנו, לחץ כאן


_______________________________________________
pkg-kde-extras mailing list
pkg-kde-extras@lists.alioth.debian.org
http://lists.alioth.debian.org/cgi-bin/mailman/listinfo/pkg-kde-extras

Reply via email to