06-05-09, Charles <[EMAIL PROTECTED]> napisał:
> Aha, i jaka jest ,,the right way'' dla plików *.la? Powinny lądować w pakiecie -devel (z wyjątkami). Nie będę się tu rozpisywał - wszystko masz w: /PLD-doc/devel-hints-pl.txt
A, fakt. Nawet to kiedyś czytałem. :)
> No to trzeba było zmienić domyślną wartość. Niestety nie mam pojęcia co > jest na builderach PLD (a może jest to gdzieś opisane?). To Twoje zmiany. Oczekiwałem raczej argumentu mocno przemawiającego za -firefox-devel. Jeśli wycofujesz tę zmianę (i sprawdziłeś jak działa z mozilla-devel) to podeślij łatkę :-)
Po pierwsze primo, pisałem na początku, że testowałem obie konfiguracje. Na obydwu działa ok. I tu właśnie jest problem. Używam obydwu wersji, a co za tym idzie domyślne zachowanie speca jest dla mnie nieistotne. Tak jak w dowcipie: ,,What's the difference between ignorance and apathy? I don't know, I don't care.''. Można oczywiście się zastanowić co będzie częściej używane (pakiety devel ze sobą kolidują). Pewnie FF. Poza tym silnik FF jest nowszy. Słowem, jak chcesz. Jeśli uważasz, że brak firefox-devel na builderach to problem, to łatka jest w załączniku (dla mnie wystarczy, że jest bcond).
kazehakase.patch
Description: Binary data
_______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
