On Wed, Dec 03, 2003 at 06:50:59PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > On Wednesday 03 of December 2003 18:50, Marcin Krzyzanowski wrote: > > czy w pakietach nalezy zmienic bcondy na --without-gnome tam gdzie > > dotyczy to gnome1 ? > > Imho raczej należy przerobić BR:gnome1 na samo gtk1, jeśli chcemy gnome1 > wywalać.
Ja bym bardzo chętnie zamienił w takim frontline.spec, ale jakoś nie chce się bez gnome-libs budować. Nic nie wiem o porcie na GNOME2; gdyby to była aplikacja tylko gtk+, to sam bym próbował. Podobnie rzecz ma się z GUI do cdrdao (z tym, że tam jest nie samo gnome-libs, ale gnomemm - a tego nawet nie mam u siebie). -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
