On Thursday 04 of December 2003 18:11, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> Dlaczego %config sa tylko niektore pliki ?

Bo pozostałe to symlinki.

(...)
> %lang(zh) chyba lepiej nie uzywac.
> zh_CN i zh_TW sa wysoce nieprzenosne (jak 2 rozne jezyki).

Oznaczeń %%lang nie ruszałem (sie nie znam). Jak sie znasz to poprawiaj 8-)

-- 
Adam Gorzkiewicz

Attachment: pgp00000.pgp
Description: signature

Odpowiedź listem elektroniczym