On Thursday 04 of December 2003 18:11, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > Dlaczego %config sa tylko niektore pliki ?
Bo pozostałe to symlinki. (...) > %lang(zh) chyba lepiej nie uzywac. > zh_CN i zh_TW sa wysoce nieprzenosne (jak 2 rozne jezyki). Oznaczeń %%lang nie ruszałem (sie nie znam). Jak sie znasz to poprawiaj 8-) -- Adam Gorzkiewicz
pgp00000.pgp
Description: signature
