Dnia Thursday 04 of December 2003 21:10, Michal Kochanowicz napisał: > On Wed, Dec 03, 2003 at 09:19:35PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: > > hm.. i ciagle nie chcesz wyslac skrotu hasla rw? no to nie ma sensu > > Spójrzmy. Kilka lat miałem RW w CVS. Pewnego pięknego dnia Ktoś(tm) kto i kiedy > wypieprzył to RW. Następnie kilka albo nawet kilkanaście osób zaczęło > mnie napastować, żebym poprosił o danie mi tego RW, które mi przed > chwilą zabrali. kto konkretnie nalezy do obu grup? > Dla mnie to jest robienie idioty. z kogo? > Skoro tyle osób jest w > stanie imiennie mnie wskazać i stwierdzić że chcą abym miał RW, to po > jaką cholerę je zabierali? kto konkretnie? > Całe to gówno ma dla mnie jedną zaletę: jedna rzecz mniej mnie odrywa od > przygotowywania się do obrony pracy mgr. wszyscy mowili bys wyslal skrot hasla. -- Witold Kręcicki (adasi) adasi [at] culm.net GPG key: 7AE20871 http://www.culm.net
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
