On Thu, Dec 04, 2003 at 06:26:36PM +0300, Tomasz Pala wrote: > Ktoś może pierdyknąć admina w łeb, żeby ten plik nie był do odczytu!? > Właśnie dostałem DWA spamy na konto, które występuje TYLKO w logach PLD.
NTG. [EMAIL PROTECTED] :-p -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
