On Thu, Dec 04, 2003 at 06:26:36PM +0300, Tomasz Pala wrote:
> Ktoś może pierdyknąć admina w łeb, żeby ten plik nie był do odczytu!?
> Właśnie dostałem DWA spamy na konto, które występuje TYLKO w logach PLD.

NTG.

[EMAIL PROTECTED] 
:-p

-- 
Krzysztof Drewicz
Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej
chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie
źródłowym?"                         --- Charles Addams

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym