On Tue, Dec 23, 2003 at 02:28:36PM +0100, Daniel Mróz wrote:
> Czesc
> 
> Czy ma ktos moze xfce4 z przyleglosciami dla Ra?

Kiedyś zrobiłem sobie paczki, większych problemów nie było ale nie
działał antyaliasing, zapewne z powodu starego pango albo prefixu.

-- 
Robert 'dzeus' Graużenis
LRU #291194 & PLD user
JID:[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym