On Tue, Dec 23, 2003 at 02:28:36PM +0100, Daniel Mróz wrote: > Czesc > > Czy ma ktos moze xfce4 z przyleglosciami dla Ra?
Kiedyś zrobiłem sobie paczki, większych problemów nie było ale nie działał antyaliasing, zapewne z powodu starego pango albo prefixu. -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD user JID:[EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
