W liście z wto, 23-12-2003, godz. 20:28, robert j. wozny pisze: > Quoting Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>: > > > W liście z wto, 23-12-2003, godz. 19:36, Marcin Doliński pisze: > >> W pdksh bedacym w Ac jest spieprzony %post, "scriptlet failed, exit > >> status 255". > > Miało być [Ac] ;) > > a przypadkiem on nie moze sie wykonac, bo postshell nie wykonal swojej > pracy i nie ma linkow ld-linux.so ? chgw, wszystko inne idzie i jak tydzień temu instalowałem Ac z dyskietki to tego problemu nie było. Ktoś się w weekend nudził i sp... ;)
Pozdrawiam. -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>
signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo
