Hi, Czy ktos wie jakie sa wersje qt na poszczegolnych buidlerach nesta i ac? BTW. ankry dostales tego maial dot. sec. advisory dla kde w ra, bo cos nie widze poprawki? -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
