Hi,
robert j. wozny(Friday 16 of January 2004 21:52):
> a to jest chroot na ktorym pracuje. _nigdy_ nie bylo tu javy 8-)
Ale przeciez nie wyale javy na czas budowania openoffice, tym bardziej ze 
dawno temu budowana ze zrodel suna, dziala calkiem szybko a ja jzu nie mam 
pakeitow. Bede bil configure za chwile.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym