Hi, robert j. wozny(Friday 16 of January 2004 21:52): > a to jest chroot na ktorym pracuje. _nigdy_ nie bylo tu javy 8-) Ale przeciez nie wyale javy na czas budowania openoffice, tym bardziej ze dawno temu budowana ze zrodel suna, dziala calkiem szybko a ja jzu nie mam pakeitow. Bede bil configure za chwile. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
