On Saturday 17 of January 2004 10:36, Michal Kochanowicz wrote: > On Sat, Jan 17, 2004 at 12:07:36AM +0100, Tomasz Grobelny wrote: > > Czemu służy fragment łatki 3000 (linux-2.4.1-compilefailure) w > > kernel.spec na HEAD który mówi o usunięciu (nieexportowaniu) > > sys_call_table? > > Linus T. uważa że moduły nie powinny mieć możliwości jej modyfikacji. A są jakieś inne pomysły na robienie hotfixów?
> Rozwala to kilka rzeczy, ale co z tego? :/ 1. Ja piszę o jajku 2.4.24. Ta zmiana jest wprowadzana na poziomie speca PLD w obrębie stabilnej wersji. 2. Swoją drogą może warto byłoby pomyśleć o tym żeby cofnąć tą zmianę w kernelach 2.6... Tomek __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
