On Sat, Jan 17, 2004 at 04:21:35PM +0100, Arkadiusz Miskiewicz wrote: > Dnia sob 17. stycznia 2004 16:08, [EMAIL PROTECTED] napisał: > > uhm... > > ja sie nie znam. > > Zrobilem tak by sie irssi zbudowalo - stare podobno ma jakis blad ( > > Revision 1.68.2.5 2004/01/13 22:42:17 arekm > > - update to 0.8.9; previous versions were vunerable for remote crash on > > non-x86 archs > > ), pozatym studenci mi truli d.. ze chca nowego irssi. > Ja budowałem na > [EMAIL PROTECTED] arekm]$ rpm -qi glib2-devel > Name : glib2-devel Relocations: (not relocateable) ja tez. Ale na builderach ra jest 1:2.0.7 z ra-ready.
-- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
