Witam!
        Czy jest jakaś szansa, by w kernelu 2.6 znalazły się łaty na forcedeth?
U nas jest wersja 0.14, która defaultowo generuje niesamowite ilości
logów, a na http://www.hailfinger.org/carldani/linux/patches/forcedeth/
leży 0.20 z poprawionymi błędami.

-- 
Myślenie jest niebezpieczne. Prowadzi do pomysłów.


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym