Czesc

Co moze byc przyczyna tego, na systemie Ac z ISO z napedu USB mozna jedynie czytac? Usuniecie lub zapisanie jakichs danych przechodzi bez bledow i niby odnosi skutek, jednakze po odmontowaniu urzadzenia i zamontowaniu ponownie, okazuje sie, ze zadne zmiany nie nastapily. Wszystko bez problemu dziala pod Windows oraz Ac aktualizowanym na bierzaco (k2.4 i k2.6). W logach wszystko OK.

P.S. Na napedzie jest diodka sygnalizujaca wszelkie operacje dyskowe. Po usunieciu plikow z napedu USB, przy odmontowywaniu dioda blyska kilkakrotnie tak, jakby cache byl zrzucany. Nic jednakze sie nie zmienia.


Pozdrawiam Beorn

--
----------------------------------------------------------------------
Daniel `Beorn' Mróz      <[EMAIL PROTECTED]>       http://127.0.0.1/beorn
GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w---
O  M-  V-  PS  PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e  h!  r--  y+
----------------------------------------------------------------------


__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym