Co moze byc przyczyna tego, na systemie Ac z ISO z napedu USB mozna jedynie czytac? Usuniecie lub zapisanie jakichs danych przechodzi bez bledow i niby odnosi skutek, jednakze po odmontowaniu urzadzenia i zamontowaniu ponownie, okazuje sie, ze zadne zmiany nie nastapily. Wszystko bez problemu dziala pod Windows oraz Ac aktualizowanym na bierzaco (k2.4 i k2.6). W logach wszystko OK.
P.S. Na napedzie jest diodka sygnalizujaca wszelkie operacje dyskowe. Po usunieciu plikow z napedu USB, przy odmontowywaniu dioda blyska kilkakrotnie tak, jakby cache byl zrzucany. Nic jednakze sie nie zmienia.
Pozdrawiam Beorn
-- ---------------------------------------------------------------------- Daniel `Beorn' Mróz <[EMAIL PROTECTED]> http://127.0.0.1/beorn GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w--- O M- V- PS PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e h! r-- y+ ----------------------------------------------------------------------
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
