W liście z czw, 22-01-2004, godz. 13:22, Robert 'dzeus' Graużenis pisze: > Pewnie tak, sygnalizuję tylko temat. Czy możnaby puścić gdm z HEAD na > buildery, bo wersja w Ac ma jakiś feler związany z obsługą > DisplayPerHost albo coś w okolicach bo często mam na terminalach info, > że został przekroczony limit jednoczesnych połączeń. Czytając > changeloga doszedłem, że coś poprawili w tym temacie. A rzeczywiście, zauważyłem taki problem... po czym zwiększyłem ilość na dużo większą. To jest problem konkretnie tej wersji?
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
