W liście z pią, 23-01-2004, godz. 09:31, Jacek Konieczny pisze: > On Fri, Jan 23, 2004 at 09:18:36AM +0100, robert j. wozny wrote: > > [EMAIL PROTECTED] speedy]$ rpm -q glibc bind-utils > > glibc-2.3.2-14 > > bind-utils-9.2.3-2 > > > > kolejna pomyłka przy przenoszeniu?... podobny efekt jest też przy > > innych programach. (req GLIBC_2.3.3) > > Glibc było celowo wstrzymane (było o tym na liście). Nie wstrzymanie > rzeczy zależnych od glibc to rzeczywiście niedopatrzenie. Ale teraz > można to naprawić przerzucając nowe glibc (chyba nie ma już żadnych > przeciwskazań?). Proszę o sygnał, kiedy będę już mógł przenieść.
> > Pozdrowienia, > Jacek > > __________________________________________________________ > nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles > __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
