On Fri, Jan 23, 2004 at 12:13:03PM +0100, Artur Flinta wrote: > Użytkownik Karol Krenski napisał: > >Witam, > > > >Przygotowałem krótki, dwuminutowy przewodnik o skalowaniu obrazów - > >część developerów wykorzystuje obrazki tu i ówdzie. > > > >http://www.inf.sgsp.edu.pl/LEWA/LAB/gimp/start/ -> Skalowanie obrazów > > > > Tak czytam i czytam, i jak przy metodzie a i b są podane sposoby > postępowania to dla metody C nie ma nic opróc powtarzającej się uwagi, > że należy użyć dużych obrazów. Ale co i jak z nimi to już nie napisano.
Cóż, dodałem opis, ale w tym momencie nie jest on już dwuminutowy. Dziękuję za uwagę. mimooh __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
