On Mon, Jan 19, 2004 at 18:40:22 +0100, Jakub Bogusz wrote:

> > ctrl-alt-halt=KeyboardSignal
> 
> Co to jest halt?

ctrl-alt-end miało być.

> pl2 mi obojętne, bo nie używam ;)
> Warto pl2 rozwijać?

Dopóki jest defaultową mapą tak.

> Nie ma compose, nie ma szesnastkowego keypada itd.

To się załatwia dwiema linijkami. W ogóle wszystkie mapy pl można ładnie
podzielić i później tylko includować, ale mi się nie chce.
Aha - pl4 jako default IMHO odpada ze względu na ctrl-left,right, mcedit
należy chyba do najczęściej używanych programów terminalowych.

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym