On Mon, Jan 19, 2004 at 18:40:22 +0100, Jakub Bogusz wrote: > > ctrl-alt-halt=KeyboardSignal > > Co to jest halt?
ctrl-alt-end miało być. > pl2 mi obojętne, bo nie używam ;) > Warto pl2 rozwijać? Dopóki jest defaultową mapą tak. > Nie ma compose, nie ma szesnastkowego keypada itd. To się załatwia dwiema linijkami. W ogóle wszystkie mapy pl można ładnie podzielić i później tylko includować, ale mi się nie chce. Aha - pl4 jako default IMHO odpada ze względu na ctrl-left,right, mcedit należy chyba do najczęściej używanych programów terminalowych. -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
