W liście z sob, 24-01-2004, godz. 00:59, Bartosz Taudul pisze: > On Sat, Jan 24, 2004 at 12:49:14AM +0100, Marcin Doliński wrote: > > > Mam zainstalowane na jakimś komputerze i686 AC. Ściągnąłem sobie kernel, > > > spatchowałem ebtables i po make menuconfig dostaję: > > PLD nie wspiera własnoręcznych kompilacji. > Bo co? Bo ty tak mówisz? Napiszę sobie program w C, który nie będzie mi się chciał skompilować. Mam pisać tutaj? W readme kernela jest zaznaczone, że do zbudowania wymaga bin86.
> > wolf -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
