W liście z sob, 24-01-2004, godz. 00:59, Bartosz Taudul pisze: 
> On Sat, Jan 24, 2004 at 12:49:14AM +0100, Marcin Doliński wrote:
> > > Mam zainstalowane na jakimś komputerze i686 AC. Ściągnąłem sobie kernel, 
> > > spatchowałem ebtables i po make menuconfig dostaję:
> > PLD nie wspiera własnoręcznych kompilacji.
> Bo co? Bo ty tak mówisz?
Napiszę sobie program w C, który nie będzie mi się chciał skompilować.
Mam pisać tutaj? W readme kernela jest zaznaczone, że do zbudowania
wymaga bin86.

> 
> wolf
-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym