Nie ma jeszcze mozilli - gdzie będzie jej drzewo: /usr/lib/mozilla czy
/usr/%{_lib}/mozilla?
Potrzebne do poprawiania ścieżek w pakietach zawierających wtyczki
dla mozilli (np. flash, swfdec, djvulibre).-- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
