Some strange characters appeared on my screen... Probably on Sunday 25 of January 2004 21:33, Piotr Szymanski typed: > > nowe juz z nowym glibc z tymże. Niemniej jednak chyba ważne tu jest > > tylko EVR? > > Ja podejrzewam ze to moja wina. Bo najpierw podbilem epoch a potem > zmniejszylem. Pusc to z --nodeps.
No tak, możliwe. Właśnie się dziwiłem przy upgradzie tego pakietu, dlaczego epoch wzrósł. Poszło z --force w poldku. -- Michal Chruszcz -=- Seen at http://troll.one.pl/?gallery __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
