On Tuesday 27 of January 2004 09:32, Jacek Konieczny wrote:

> Bo to userspace. Powinno być jedno w Ac, niezależne od kernela na którym
> było kompilowane. To się da zrobić. I powinno się zrobić.

latka juz zrobiona. calosc podesle pozniej, jak wroce.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym