On Tuesday 27 of January 2004 09:32, Jacek Konieczny wrote: > Bo to userspace. Powinno być jedno w Ac, niezależne od kernela na którym > było kompilowane. To się da zrobić. I powinno się zrobić.
latka juz zrobiona. calosc podesle pozniej, jak wroce. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
