On Tue, Jan 27, 2004 at 02:54:36PM +0100, Jacek Konieczny wrote: > Ktoś ma coś przeciwko puszczeniu go na buildery i do ready? > Sprawdziłem na AMD64 - tym razem patcha nie trzeba poprawiać > - nie ma warningów ani SIGSEGV.
HEAD czy DEVEL? Bo to o RBL-ach IPv4 dotyczyło DEVEL. > Ktoś pisał że RBLe IPv4 już mu działają. Z TODO pozostaje jeszcze > "0.0.0.0/0" dodawane do $my_networks gdy na hoście są tunele IPv6. > Może ktoś to sprawdzić? IIRC 0/0 znikło po uaktualnieniu libinet6, prawie rok temu. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
