Witam, obecnie używam XFree86-4.3.99.902-1, gdzie motywy kursorów zostały wydzielone do odrębnych pakietów. Niestety, ustawienie w pliku ~/.Xdefaults:
Xcursor.theme: whiteglass jest po prostu ignorowane, nie ma natomiast pliku /usr/share/icons/default/index.theme (plik ten występuje w chociażby w XFree86-4.3.99.901-0.1), w którym możnaby zdefiniować motyw. Moje pytanie jest więc następujące: czy to przeoczenie (brak index.theme), czy teraz zupełnie innymi metodami ustawia się motyw kursora? -- P.Zaskórski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
