W liście z wto, 27-01-2004, godz. 16:49, Paweł Żurowski pisze: > W liście z wto, 27-01-2004, godz. 16:38, qboosh pisze: > [...] > > przepraszam za klopoty z mojej strony... > > pozdrawiam > -pawel
mialo isc na priv... BTW przeprosiny i tak Wam wszystkim sie naleza, wiec moze i dobrze poszlo... pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski JID: <my_login>@jabber.org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
