W liście z wto, 27-01-2004, godz. 16:49, Paweł Żurowski pisze: 
> W liście z wto, 27-01-2004, godz. 16:38, qboosh pisze: 
> [...]
> 
> przepraszam za klopoty z mojej strony... 
> 
> pozdrawiam
> -pawel

mialo isc na priv... BTW przeprosiny i tak Wam wszystkim sie naleza,
wiec moze i dobrze poszlo... 

pozdrawiam
-pawel

-- 
Pawel Zurowski
JID: <my_login>@jabber.org


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym