Cześć

Czy komuś działa libgphoto2 ver 2.1.4 ?

U mnie wszystko co próbuje skorzystać z libgphoto2 wywala się 
segfaultem niezależnie od tego czy aparat jest podłączony czy nie. 
Np.:

gphoto2 --port=usb: --auto-detect
Segmentation fault

Wersja 2.1.3 działała dobrze.

-- 

Pozdrawiam
        Bartek Szady

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym