Cześć Czy komuś działa libgphoto2 ver 2.1.4 ?
U mnie wszystko co próbuje skorzystać z libgphoto2 wywala się
segfaultem niezależnie od tego czy aparat jest podłączony czy nie.
Np.:
gphoto2 --port=usb: --auto-detect
Segmentation fault
Wersja 2.1.3 działała dobrze.
--
Pozdrawiam
Bartek Szady
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
