On Fri, Jan 30, 2004 at 08:53:32PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > On Friday 30 of January 2004 16:57, Paweł Sikora wrote: > --ciach-- > > Cały ten kod na pierwszy rzut oka wygląda, że jest do wywalenia, bo korzysta z > rzeczy, które z 2.6 zostały wywalone. Sprawdzam to.
Ten klogd ma być też do użytku z jądrami 2.4 (w tym dekodowania oopsów z nich) - więc jeśli potrzebnych definicji nie może być w g-k-h (nie wiem, nie sprawdzałem), to trzeba je dodać do samego sysklogda. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
