On Sun, 1 Feb 2004 14:45:29 +0100 Jakub Bogusz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
[...] > BTW - jest już jakiś stabilny port na gtk2? jest na DEVEL ;) występują dwa problemy: nie przechodzi do następnej skrzynki przy zapytaniu o przejście, rwie subjecty z pliterkami. innych problemów nie zauważyłem. aczkolwiek działa stabilnie, w kodzie jest jeszcze dużo do zrobienia odnośnie pełnego wykorzystania gtk+2, wiele funkcji korzysta nadal ze wstecznej kompatybilności z gtk+1 a pozatym to maintainer sie z tokio do osaki przeprowadził i ma mało czasu na prowadzenie projektu ;) -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
