kde3.2beta2 elegancko obslugiwalo skroty z modyfikatorem winkey. w kde3.2 final cos sie jednak popsulo.
gdy probuje sobie ustawic shortcut scheme = windows scheme with WINKEY (http://www.ds14.agh.edu.pl/~pluto/tmp/win_key.png) to kde krzyczy, ze biezacy layout nie obsluguje winkey'a. co ciekawe kde jednak widzi modyfikator winkey (co widac na screenie), ale nie potrafi go polaczyc z zadnym klawiszem. proba podpiecia np. Win+R daje w efekcie samo R. nie znam kde od podszewki, wiec pytam co zrobic by to ruszylo? -- The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
