Hi, Michal Kochanowicz(Tuesday 03 February 2004 19:46): > Kiedy mniej-więcej można spodziewać się KDE na FTP? Bo mam tak jak > poniżej od chgw kiedy i już mnie to drażni. Juz by bylo, ale mi prad wylaczyli. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
