Dnia 03/02/04 , Fryderyk Dziarmagowski napisał(a):
> On Tue, 3 Feb 2004 19:46:45 +0100
> yogib <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> 
> > Dnia 03/02/04 , Jakub Bogusz napisał(a):
> > > Poproszę o
> > > mv SPECS/gnusim8085.spec,v SPECS/GNUSim8085.spec,v
> > > 
> > > Taka jest aktualna nazwa pakietu. Tagów jeszcze nie ma.
> > 
> > Done.
> 
> to chyba po stronie serwera miało być ;)

No tak, źle skumałem :(

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym