Dnia 03/02/04 , Fryderyk Dziarmagowski napisał(a): > On Tue, 3 Feb 2004 19:46:45 +0100 > yogib <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Dnia 03/02/04 , Jakub Bogusz napisał(a): > > > Poproszę o > > > mv SPECS/gnusim8085.spec,v SPECS/GNUSim8085.spec,v > > > > > > Taka jest aktualna nazwa pakietu. Tagów jeszcze nie ma. > > > > Done. > > to chyba po stronie serwera miało być ;)
No tak, źle skumałem :( __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
