On Tue, Feb 24, 2004 at 11:57:04PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > Witam, > > o co chodzi z tymi zmianami ?
W glibc 2.3.3 została uaktualniona nazwa lokalizacji dla języka norweskiego bokmaal. > nie bardzo sie orientuje, wszedzie trzeba > to zmieniac ? Tam, gdzie jeszcze zostało "no". Np. w KDE dosyć dawno przeszli na "nb" (i z glibc <= 2.3.2 mieliśmy sytuację odwrotną - trzeba było zamieniać w drugą stronę). -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
