zdawalo mi sie, ze to przez moje zabawy z pentium3,
ale zrobilem rpmbuild --rebuild ../SRPMS/rpm-4.3-0.20040107.7
i sie nie przebudowal, czyli cos w systemie sie skisilo.

Błędy budowania RPM-a: Nie znaleziono pliku poprzez
glob: /home/users/pluto/tmp/rpm-4.3-root-pluto/usr/lib/rpm/i?86*
                       Nie znaleziono pliku poprzez
glob: /home/users/pluto/tmp/rpm-4.3-root-pluto/usr/lib/rpm/athlon*

pliki sie nie pojawily, bo oczywiscie sktypr installplatform sie wyklada,
bo korzysta z rpm z buildroota, ktory robi kuku.

-- 
The only thing necessary for the triumph of evil
  is for good men to do nothing.
                                           - Edmund Burke

Attachment: rpm.strace.log.bz2
Description: BZip2 compressed data

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym