zdawalo mi sie, ze to przez moje zabawy z pentium3, ale zrobilem rpmbuild --rebuild ../SRPMS/rpm-4.3-0.20040107.7 i sie nie przebudowal, czyli cos w systemie sie skisilo.
Błędy budowania RPM-a: Nie znaleziono pliku poprzez
glob: /home/users/pluto/tmp/rpm-4.3-root-pluto/usr/lib/rpm/i?86*
Nie znaleziono pliku poprzez
glob: /home/users/pluto/tmp/rpm-4.3-root-pluto/usr/lib/rpm/athlon*
pliki sie nie pojawily, bo oczywiscie sktypr installplatform sie wyklada,
bo korzysta z rpm z buildroota, ktory robi kuku.
--
The only thing necessary for the triumph of evil
is for good men to do nothing.
- Edmund Burke
rpm.strace.log.bz2
Description: BZip2 compressed data
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
