On Wed, Feb 25, 2004 at 11:31:39 +0100, Roman Werpachowski wrote:

> zbiorze porządna Verdana (ta co jest w fonts-Type1-ulT1mo nie ma "ł"), to 
> byłoby fajnie.

Porządna Verdana jest z Microsoftu więc nie sądzę, żeby komuś się
chciało duplikować ich robotę.

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym