On Sat, Feb 28, 2004 at 08:57:36PM +0100, Zbigniew Bryczkowski wrote: > Proszę bardzo, chociaż nie wiem czy się przyda bo widziałem że ostatnio
Znowu wycięło. Ok jeszcze raz tylko tym razem zmieniłem nazwę pliku z SDLmm-use_system_libtool_m4.patch.bz2.ab na wredny_SDLmm.bz2. Ciekawe czy przejdzie ? -- Zbychu
wredny_SDLmm.bz2
Description: BZip2 compressed data
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
