A w nieeksperymentalnym jest?- W instalatorze experimental brakuje obslugi JFS (nie ma pliku jfs-pkg.tar.gz na serwerze FTP). Nie sprawdzalem jak sprawa sie ma w zwyklym instalatorze.Bo nie zaimplementowałem? (iśmy..)
Hmmmm.... Nie mam juz tego maila, w ktorym podawalem rozwiazanie, ale- Nadal istnieje blad zglaszany przeze mnie chyba ze 2 lata temu (wraz z rozwiazaniem) kiedy w przypadku niepowodzenia instalacji przy probie ponownego jej odpalenia (np. po poprawieniu przyczyny protestu instalatora) instalator wraca do ekranu startowego.Nie wiem jak poprawić.
nie bylo ono trudne. W naglym przyplywie wolnego czasu sprobuje sobie przypomniec o co tam chodzilo.
Oj... Moduly juz chyba siedzialy jak sprawdzalem, ale moge sie mylic.- Nadal nie mozna spartycjonowac dysku IDE z poziomu instalatora przy pomocy fdiska (Cannot seek on /dev/hda). Zglaszalem tutaj jakis czas temu i padla prosba o podanie strace, lecz na dyskietkach instalacyjnych strac'a niet. Parted ssie.To do poprawki, chodzi o załadowanie modułów do IDE przed odpaleniem fdiska.
- Dorzuccie basha do base, pleaseeeee!!!!Powiększ dyskietkę o 200k ;-)
Nie do dyskietki, tylko do zestawu base. Nowi uzytkownicy maja basha jako domyslnego shella, tak wiec po instalacji base nowe konta nie beda dzialac. Proponuje zatem albo jako domyslnego shella ustawic cos, co jest w zestawie base, lub dorzucic do niego basha.
Pozdrawiam Beorn
-- ---------------------------------------------------------------------- Daniel `Beorn' Mróz <[EMAIL PROTECTED]> http://127.0.0.1/beorn GCS/E d+(pu) s: a-@ C++++ UL++++$ P+++ L+++ E--- X W+++ N++ o? K- w--- O M- V- PS PE- !Y PGP t- 5- R tv-- b+ DI++ D+++ G++ e h! r-- y+ ----------------------------------------------------------------------
_______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
