Mariusz Mazur napisał(a):

O ile mi wiadomo niespecjalnie jest to używane. Były plany, żeby to zamienić na coś lepszego (zwłaszcza przydałoby się powiadamianie na jabbera), ale nic z nich nie wyszło.



Flyspray się do tego nieźle nadaje, ale ja nie o tym :). W takim razie tutaj pisać o znalezionych błędach? Dystrybucja bez bugtrackera, to trochę dziwne zjawisko :).

--
Michał Margula, [EMAIL PROTECTED], http://alchemyx.uznam.net.pl/
"W życiu piękne są tylko chwile" [Ryszard Riedel]


_______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym