Mariusz Mazur napisał(a):
O ile mi wiadomo niespecjalnie jest to używane. Były plany, żeby to zamienić
na coś lepszego (zwłaszcza przydałoby się powiadamianie na jabbera), ale nic
z nich nie wyszło.
Flyspray się do tego nieźle nadaje, ale ja nie o tym :). W takim razie
tutaj pisać o znalezionych błędach? Dystrybucja bez bugtrackera, to
trochę dziwne zjawisko :).
--
Michał Margula, [EMAIL PROTECTED], http://alchemyx.uznam.net.pl/
"W życiu piękne są tylko chwile" [Ryszard Riedel]
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl